Patēriņa kredīti izdevīgiem pirkumiem

Piesaki savu aizdevumu aprīlī un realizē savas ieceres!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.bigbank.lv
2 dienas
Nav
20 - 73
22
09:00-21:0010:00-20:00
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00
  1. » Sākums
  2. » Kredītu blogs
  3. » Izdevīgākie patēriņa kredīti 2017. gada aprīlī

Patēriņa kredīta saņemšana - tas ir ļoti nopietns lēmums, kurš radīs saistības uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. Cilvēkam ir skaidri jāapzinās sava finansiālā situācija un jāizvērtē - kā paņemtais patēriņa kredīts ietekmēs šo finansiālo situāciju nākotnē. Pēc visiem aizņemšanās principiem, izvēloties šādu ilgtermiņa aizdevumu, cilvēkam vajadzētu aprēķināt aizdevuma summu tā, lai to būtu pa spēkam samaksāt, ņemot vērā arī citus maksājumus, ierasti tiem nevajadzētu būt vairāk par 30% no kopējiem ienākumiem. Ja ar summu ir skaidrs, tad nākamais solis būtu izdevīgākā aizdevuma meklēšana. Kur paņemt izdevīgu kredītu, kuras ir labākās aizdevēju kompānijas? Tas viss ir atrodams mūsu salīdzināšanas tabulā, kur ir atspoguļoti šī brīža izdevīgākie patēriņa kredīti internetā. Šeit atradīsiet sev piemērotāko risinājumu no nebanku kreditoru piedāvājuma, taču noteikti der iepazīties arī ar Jūsu bankas sniegtajiem pakalpojumiem. Tas varētu ietekmēt procentu likmi, jo bankas, kurās klientam ir konts un algas kartes, vienmēr mēģinās piedāvāt individuālu risinājumu, protams, tas būs tikai tajā gadījumā, ja Jums būs regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Kredītvēsture šeit spēlē lielu lomu, jo neviens nesteidz aizdot ilgtermiņa aizdevumus tiem, kuri nav spējuši pildīt savas saistības.

Izdevīgākie patēriņa kredīti internetā

Pirms aizņemties naudu, ņemot patēriņa kredītu internetā, ir rūpīgi jāiepazīstas ar visiem līguma punktiem. Katrā līgumā var būt kāds zemūdens akmens, kas mutiskā sarunā vai interneta pieteikumā var paskriet garām. Var gadīties, ka cilvēks palaiž garām būtisku informāciju, piemēram, par procentu likmēm, kuras stājas spēkā, ja kredīts tiek pagarināts. Nebanku kreditoru piedāvājums būtiski atšķiras no banku sniegtajiem pakalpojumiem, ir arī būtiskas atšķirības procentu aprēķinā. Ja banka var sarēķināt procentus par katru mēnesi un ātrākas kredīta atgriešanas rezultātā būs jāmaksā tikai par periodu, kurā tika izmantots patēriņa kredīts, tad nebanku kreditoru likme ir par konstantu aizdevumu, neatkarīgi no tā, kad tiks atdots aizdevums. Protams, ir izņēmumi un ir arī iespēja atteikties no paņemtā aizdevuma, izmantojot atteikuma tiesības. Šo iespēju neviens skaļi nereklamē, tomēr likumdošana paredz to un būtu derīgi iepazīties ar šo tēmu padziļinātāk. Zināt savas tiesības ir sev par labu.

Bankai ir dažādi plusi, piemēram, dažas bankas var piedāvāt veikt apdrošināšanu, samazinot patēriņa kredīta procentu likmi. Lai gan tā likme nebūs liela, vien 1 līdz 2 procenti, tas tomēr būs patīkami, ja summa ir liela. Pa to naudu varēs kaut ko nopirkt vai veikt kādu kredīta maksājumu. Jāpiekrīt, ka cilvēki nesteidzas apdrošināts savu veselību un dzīvību, lai gan apdrošināšanas iespējas ir ļoti plašas. Piemēram, ļoti pievilcīgs ir piedāvājums apdrošināties uz iespēju palikt bez darba. Šajā gadījumā ir iespēja saņemt kaut kādu kompensāciju, kas ļaus pārvarētu grūtos brīžus, pie tam, patēriņa kredīts bez darba vietas ir praktiski neiespējams, tāpēc tikt pie naudas būs grūtāk kā tiem, kuriem ir darba vieta. Tas, protams ir tikai banku gadījumā, nebanku kreditoriem šādi pakalpojumi nav, toties pie ātro kredītu izsniedzējiem var arī aizņemties tad, kad nav oficiāla darba vieta, bet ir kādi citi oficiāli ienākumi.

Jāatzīst, ka banku piedāvājumos ir ļoti daudz un dažādi plusi, tā ir gan minētā apdrošināšana, gan individuāla pieeja, gan visādas ērtības. Aizņēmējs, kuram nepieciešams patēriņa kredīts uz izdevīgiem noteikumiem, var izmantot bankas piedāvāto kredīta kalkulatoru, aprēķinot pieejamo aizdevumu un tā ikmēneša maksājumus. Piemēram, Swedbank piedāvā tādu ekstru, kā aprēķināt kredītu ar kalkulatoru, pieteikties un momentāli saņemt naudu savā kontā. Jā, arī nebanku kreditoriem šis serviss ir ātrs un var savu patēriņa kredītu pieteikt internetā, taču taču tas noteikti nebūs tik ātri un izdevīgi kā Swedbank klientam, kurš visu savu naudu laiž caur šo banku un izmanto interneta bankas priekšrocības. Bet ko tad salīdzinām mēs, kādi piedāvājumi ir šīs lapas salīdzināšanas tabulā? Šeit ir nebanku kreditoru piedāvātie izdevīgākie aizdevumi patēriņam, kuru pieteikšana un saņemšana notiek ar interneta starpniecību un neprasa daudz laika. Lai gan mēs stāstījām par bankas priekšrocībām, arī šie piedāvājumi ir vērā ņemami un ātri saņemami. Pie nebanku kreditoriem viss ir daudz vienkāršāk, tomēr tas nemazina riskus un atbildību par saistībām.

Kas ir patēriņa kredīts, kam to izmanto?

Patēriņa kredīti ir naudas aizdevumi, kuri tiek noformēti bankā vai ar interneta starpniecību. Tos var saņemt gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā. Mērķis šādam aizdevumam var būt jebkāds, tas var būt jebkāds pirkums vai maksājums (dators, auto, mājokļa remonts, ceļojums, medicīnas pakalpojumi). Šāds aizdevums ir kā palīgs ikdienišķos tēriņos, kad pēkšņi pietrūkst nauda kādiem izdevīgiem pirkumiem, bet līdz algas dienai vēl ir jāgaida. Patēriņa kredītus var aizņemties gan pret ķīlu, gan bez tās, vairumā gadījumu nav nepieciešams arī galvotājs, tāpēc šāds aizdevuma veids ir ļoti ātrs un bez jebkādām liekām formalitātēm. Arī banku piedāvājumi ir kļuvuši pievilcīgāki un saņemt aizdevumu tagad var arī internetā vai izmantojot ērtu aplikāciju, kas ļauj darboties ar savu bankas kontu. Ātrie kredīti šim aizdevuma veidam piekāpjas, jo tie nespēj konkurēt ar summu (līdz 15000 euro) apmēriem un termiņiem, arī procentu likmes patēriņa aizdevumiem ir citādas. Toties ātrie kredīti noder tad, kad vēlaties aizņemties uz dažām dienām līdz algai.

Patēriņa kredīta procentu likmes:

Patēriņa kredīta izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem: summa, termiņš, valūtas veids, dokumentu klāsta, kredītvēstures u.c. Uz kredīta var ietaupīt, ja tas tiek ņemts uz ilgāku laiku - labs salīdzinājums tam ir, ja salīdzina patēriņa aizdevumu ar ātro kredītu. Lai patēriņa kredīta procentu likme būtu pievilcīga, cilvēkam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kuru apmērs ļaus novirzīt līdz pat 30% kredīta maksājumos. Būtiska ir arī kredītņēmēja kredītvēsture, kurai jābūt nevainojamai. Un, kā jau minējām, ja naudu aizņemsities bankā, kurā Jums ir algas konts un citi bankas sniegtie pakalpojumi, var cerēt uz izdevīgu procentu likmi. Nebanku kreditoriem procentu likmes ir konstantas, bet dažiem tās mainās ar katru aizņemšanās reizi. Mūzu tabulā ir atspoguļotas vidējās procentu likmes, tāpēc precizēt šo varat katra aizdevēja mājas lapā, izmantojot atbilstošo kredīta kalkulatoru. Gadās, ka procentu likmes tiek noteiktas individuāli, bet tādu pieeju izmanto tikai retais patēriņa aizdevumu izsniedzējs.

Kalkulators patēriņa kredīta aprēķināšanai:

Bezprocentukrediti.lv piedāvā izmantot savu salīdzināšanas lapu, kurā var salīdzināt Latvijā pieejamos patēriņa kredītus. Šis nav kredītu kalkulators, jo precīzam aprēķinam ir nepieciešams doties pie konkrētā aizdevēja. Katrai bankai ir savs patēriņa kredītu kalkulators, kas ļauj ātri un viegli aprēķināt pieejamo aizdevumu un pieteikties tam tur pat uz vietas, izmantojot internetu. Lietot šāda veida kalkulatorus ir pavisam vienkārši, Jums tikai jānorāda kredīta summa, valūtas veids, kredīta termiņš un kredīta veids. Tur nav nekā sarežģīta un ar šādiem rīkiem tiek galā pat vecāka gada gājuma cilvēki. Nebanku aizdevēju mājas lapās ir stipri vienkāršāki kredītu kalkulatori, kuri ļauj izvēlēties tikai summu un termiņu, bet tas ir tikai loģiski, jo nebanku kredīti tiek pieteikti un saņemti internetā, izmantojot tikai nelielu informāciju par personu un šo aizdevuma veidu. Tas arī noliek šo kreditēšanas modeli izdevīgā pozīcijā, ja runājam par ātrumu un vienkāršību.

Kādus patēriņa kredītus var pieteikt internetā?

Vai patēriņa aizdevumi tiešām ir izdevīgi?

No vienas puses, patēriņa kredīts ir izdevīgs, jo tā ir lieliska iespēja ātri saņemt naudu un pielietot to pēc savām vajadzībām, nekam neatskaitoties un neafišējot to, ka tiek ņemts aizņēmums. Ņemot šādu aizdevumu, nav nepieciešamība ilgi krāt un atlikt, viss, kas kārojas ir pieejams uzreiz un tagad. Vai nav gadījies, ka noskatīto preci izpērk ātrāk kā tiek sakrāts? Domājam, ka tā ir gadījies daudziem, tāpēc aizņemšanās uz izdevīgiem nosacījumiem ir ļoti labs risinājums, lai nepalaistu garām labas iespējas. Kā vēl viens būtisks ieguvums ir tas, ka uz doto brīdi patēriņa aizdevumi ir pieejami uz vietas praktiski visos lielajos veikalos, kas nozīmē, ka noformēt kredītu var tur pat uz vietas. Var arī aizņemties naudu un doties ar to uz veikalu, opcijas ir dažāds un līdz naudas ieskaitīšanai kontā ir nepieciešamas tikai pāris minūtes. Lai arī viss ir tik skaisti un vienkārši, ar šiem pakalpojumiem ir jābūt uzmanīgiem, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai tiešām ir jāaizņemas un tēriņi nevar pagaidīt. Bieži cilvēki steidzās un izdara pārsteidzīgus lēmumus. Vadoties pēc tā, ka gribās šodien un tagad, var nejauši iesēt problēmas nākotnē.

Ko dod šādu kredītu salīdzināšana?

Kā jau zināms, tad zelta svēršana ļauj noteikt tā vērtību, tieši tas pats ir arī ar kredītiem, kurus var un vajag nosvērt, pirms iet tālāk un uzsākt kaut kādas saistības ar šo kredītu izsniedzējiem. Patēriņa kredītu salīdzināšana dod iespēju saprast, kurš aizdevējs Jums būs izdevīgāks. Citam svarīgi būs izvērtēt procentu likmes, bet cits skatīsies uz patēriņa kredīta termiņu. Citam atkal interesēs tikai citu cilvēku atsauksmes un ciparos tas īpaši neiedziļināsies. Mēs aicinām iedziļināties katrā sīkumā, sevišķi pievēršot uzmanību tam, kas varētu notikt, ja nespēsiet savu kredītu atdot laikā. Ilgtermiņa aizdevumi ir ļoti nopietnas saistības, kas var ietekmēt visu finansiālo veselību ilgā laika posmā. Tāpēc esiet apzinīgi un plānojiet savu budžetu tā, lai iespējamais aizdevums nesagādātu nekādas raizes. Tātad, lai viss noritētu skaisti un bez problēmām, sāciet ar ģimenes budžetu, tad salīdziniet visus pieejamos patēriņa kredītus Latvijā, tad vēlreiz paplānojiet budžetu un tikai tad, kad viss ir skaidrs, iesniedziet savu pieteikumu. Steigai šeit nav vietas, visam jābūt lēnām un rūpīgi nosvērtam.

Vai var pieteikties patēriņa aizņēmumam bez darba vietas?

Pieteikties jau var, tikai neviens negribēs ielaisties saistībās ar cilvēku, kuram nav regulāru ienākumu, pie tam, šie ienākumi nevar tikt apliecināti tikai mutiski. Vairumā gadījumu, nopietnas kreditēšanas iestādes prasīs apliecināt šādus ienākumus ar izziņu no darba vietas vai Valsts ieņēmumu dienesta. Var jau saprast, kāpēc kreditori nav tik naski uz kredītiem bez darba vietas, tie apzinās savus riskus. Patēriņa kredīts ir nopietns finanšu instruments, kas ļauj piekoriģēt savu finansiālo stāvokli un neieslīgt nopietnās finansiālās problēmās. Bet, protams, kā zināms, tad muļķis var dabūt pērienu pat baznīcā un šādi ilgtermiņa aizdevumi neapdomīgajiem var radīt nopietnas nepatikšanas. Lai izvairītos no grūtībām, vislabāk ir neaizņemties, ja ir kaut kādas pazīmes par to, ka atdot visu paņemto kredītu vai maksāt ikmēneša maksājumus nebūs iespējams. Ja Jums nav darba vieta, tad šie pakalpojumi nav priekš Jums, tāpēc droši virziet savu enerģiju naudas pelnīšanas virzienā, nevis mēģiniet ar visiem iespējamiem veidiem aizņemties. Noteikti, ka pameklējot, internetā varēs atrast kādu kompāniju, kura aizdos pat visbēdīgākajā situācijā, tomēr paša aizņēmēja labad, ir jāsaprot, ka aizņemties situācijā, kad viss jau ir slikti, ir nepareizi. Šis modelis var noderēt ļoti retos un individuālos gadījumos.

Kopsavilkums par patēriņa kredītiem:

Kā redzam, tad salīdzināt un aizņemties patēriņa kredītus internetā ir pavisam vienkārši un ātri, pie tam, ja pirms tam šie kredīti tiek salīdzināti un apzināti tiek meklēti izdevīgākie kreditēšanas risinājumi 2017. gada aprīlī, iznākums noteikti būs pozitīvs. Redzam arī to, ka šos pakalpojumus var izmantot sākot ar 18 gadiem un ir gadījumi, kad tos var saņemt arī ar sliktu kredītvēsturi vai situācijā, kad nav darba vieta, bet ir kādi pierādāmi ienākumi. Ir iespējams arī apvienot vairākus mazos aizņēmumus vienā lielākā ilgtermiņa kredītā vai saņemt kredītlimitu kredītlīnijas ietvaros, tērējot šo naudu jau pēc saviem ieskatiem. Šiem pakalpojumiem ir arī alternatīvas, kuras var noderēt, ja aizņemties vajag nelielu summu uz mazu laiku, tādā veidā neņemot lielāku naudas summu, kurai būs arī lielāki komisijas procenti. Kā alternatīva ir ātrie kredīti, pie tam, tos pirmajā reizē arī var iegūt bez procentiem, kas ir ļoti izdevīgi, ja vēlaties patiešām izdevīgi aizņemties, nepārmaksājot par to nevienu centu. Lai arī tas viss izklausās skaisti un izdevīgi, esiet uzmanīgi un neizmantojiet kredītus, ja Jums nav skaidrības, kā tie tiks atdoti, neradot problēmas ģimenes budžetam.

| Autors: BEZPROCENTUKREDITI.LV logo

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 7 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Ir labs, es visu laiku tikai aizdomājos, cik ilgi vēl dos tos kredītus, ja jau tagad visi ir kaut reizi aizņēmušies un skeptiski skatās uz šo visu. Labi, patēriņa kredītiem ir savādāk, tie tādi nopietnāki, bet ātro kredītu dienas laikam jau ir skaitītas. Datu bāzes pilnas, parādnieku daudz, nu, laikam briest lielais beigu stāsts.

| | Vērtējums: 5

Ļoti labs ilgtermiņa kredītu salīdzinājums, paldies, ļoti noderēja. Tikai vēl papildus vajadzētu arī populārāko banku piedāvājumus. Zinu, kas tas pats Swedbank piedāvā labus patēriņa aizdevumus ilgtermiņā.

| | Vērtējums: 5

Es tagad pieteicos kredītlīnijai, man liekās, ka tas ir labāk par ātro un patēriņa kredītu, jo nauda pieejama visu laiku, nevis katru reizi jāņem no jauna. Laikam Kimbi un Credit24 ir tie, kas to piedāvā, pie pārējiem būs klasisks ilgtermiņa aizdevums ar palielu procentu likmi. Katram jau savi iemesli aizņemties un iespējas atdot naudu, domājiet ar galvu!

| | Vērtējums: 4

Paklausīju un pieteicos, tikai figņa kaut kāda, mani atšuva. Kas tiem aizdevējiem par niķiem, ka negrib aizdot, ja agrāk ir bijušas problēmas ar atdošanu? Man tagad labs darbs, normāli nopelnu, kāpēc jāčakarē prāts ar kaut kādām kredītvēsturēm?

| | Vērtējums: 5

Es izvēlos Lielo notikumu kredītu pie BIGBANK, tur ir ļoti maza procentu likme, kaut kādi 8%, ja nemaldos. Ja salīdzināsiet ar citiem, sapratīsiet, cik liela naudas summa var tikt nomesta zemē.

| | Vērtējums: 4

Es arī nesapratu, ar ko atšķiras šis ilgtermiņa aizdevums no tiem, ko izsniedz bankas un ātro kredītu izsniedzēji, vai tas nav viens un tas pats? Piekrītu Zanei, vajag salīdzināt visu patēriņa kredītu piedāvājumus, iekļaujot arī tās kompānijas, kuras nenes nekādu labumu no to reklamēšanas. Tā vien izskatās, ka cilvēki sāk nepazīt savu valodu un izmanto dažādus terminus, nesaprotot to patieso nozīmi.

| | Vērtējums: 5

Lasot rakstu, es īsti nesapratu, tas viss ir par banku patēriņa kredītiem vai tiem, ko izsniedz tie paši, kas ātros kredītus? Ja runa ir par nebanku aizdevējiem, tad šie ir patiešām izdevīgākie, jo citu jau praktiski nav, tomēr prasītos šeit arī banku piedāvājumi, jo tie noteikti ir izdevīgāki tieši procentu likmēs. Vispār, tāds jēdziens kā "patēriņa kredīts" ir aizgūts no bankām, bet tagad to lieto arī ātro kredītu pārstāvji - tas laikam nav īsti pareizi.

Vārds: Vērtējums:

Svarīgi! Bezprocentukrediti.lv redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.