Bezprocentukrediti.lv blogs

Uzzini jaunumus un noderīgu informāciju par kredītiem!

Esiet sveicināti Bezprocentukrediti.lv blogā! Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju par finansēm un nozari kopumā - tas palīdzēs uzlabot Jūsu finansiālo stāvokli jau drīzākajā laikā. Mēs dalīsimies ar Jums visā, kas var palīdzēt sakārtot vai plānot savu budžetu, gūt papildus ienākumus un nepieciešamības gadījumā aizņemties pie kreditoriem, kas ir izdevīgi un veicina labo aizņemšanās praksi. Bezprocentukrediti.lv blogs nav parasts reklāmas stends, kurā tiek reklamēti tikai ātrie kredīti internetā, mūsu mērķis nav bezatbildīgi reklamēt kredītus, tāpēc aicināsim Jūs apzināties saistību sekas un citas iespējas kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, piemēram, izglītoties un meklēt labāk apmaksātu darbu.

Bezprocentukrediti.lv blogs par kredītu un finanšu jomu

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, E-pastā, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti kredītu blogā - finanšu aktualitātes:

Kā zināms, tad pa retam mūsu sabiedrībā uzpeld jaunas idejas, kā sev piesaistīt uzmanību un izdarīt kut ko, kas ir ārpus normas. Un tieši atkāpes no normas var radīt dažādas asas izjūtas vai neparedzētas problēmas. Apskatīsim, kas tad ir ātrie randiņi un, kas tiem kopīgs ar ātrajiem kredītiem. Sāksim ar to, ka jebko, kas ir jauns un nepazīstams, no sākuma vajag izpētīt. Ja runājam par ātrajiem randiņiem, kuros cilvēki viens otru nepazīst un cenšas iepazīties pavisam neilgā laikā, tad jāatzīst, ka tāds iepazīšanās modelis ir ļoti bīstams.
Autors: Komentāri

Domājam, ka uz doto brīdi var droši apgalvot, ka kredīti ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un reti kurais nebūs saskāries ar šiem pakalpojumiem - vai tas būtu parasts mikrokredīts, ilgtermiņa kredīts, hipotēka vai aizdevums automašīnas iegādei, kāds no šiem veidiem noteikti būs bijis izmantots. Cilvēks sev neko neatsaka un ņem aizdevumus, lai nodrošinātu sev nepārtrauktu naudas esamību, ko bieži novirza dažādu jaunu ierīču iegādei vai atpūtai kādā ceļojumā. Kreditēšanas iespējas ļauj saņemt vēlamo uzreiz, negaidot un nekrājot.
Autors: Komentāri

Piekritīsiet taču, ka mēs dzīvojam ļoti straujā laikmetā, kurā viss notiek ātri un prasa tūlītēju rīkošanos, nedodot iespēju pasēdēt maliņā un padomāt? Šis straujais laikmets diktē savus noteikumus, liekot cilvēkiem ātrāk domāt un ātrāk darīt dažādus darbus, kavēšanās šeit var spēlēt nozīmīgu lomu. Piemēram, ja cilvēks ilgi domās un kavēsies, tas, iespējams, pazaudēs iespēju labāk nopelnīt vai iespēju iegādāties kaut ko izdevīgu.
Autors: Komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka viss sākas mūsu pašu galvās un bieži vien cilvēki sevi programmē uz nabadzību jau ģenētiskā līmenī, radot psiholoģiskās barjeras, kuras neļauj tik vaļā no nabadzības. Šis viss ir arī par iemeslu tam, kāpēc naudas trūkums ir sistemātisks un visu laiku liek savilkt jostu vai pat ķerties pie kredītiem. Izskatīsim, kuri 10 paradumi noved pie nabadzības, mēģinot saprast, vai nav tā, ka daļa no šiem paradumiem neļauj Jums kļūt bagātākam.
Autors: Komentāri

Kā zināms, tad nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem var parādīties pēkšņi un negaidīti. Piemēram, kā no gaida nokrīt izdevīgs piedāvājums kaut ko iegādāties - kaimiņš brauc prom uz ārzemēm un pārdot par ļoti izdevīgu cenu savu automašīnu. Šādā situācijā nav laika ilgi domāt un jāmeklē kāds ātrs risinājums, kur tikt pie naudas, lai kāroto auto nepaspētu iegādāties kāds cits.
Autors: Komentāri

Kā rāda pēdējās aptaujas un pētījumi, cilvēki ar vien vairāk tērējas tieši Ziemassvētkos un Jaunā gada svinībās. Cits lielāko naudas summu iztērē uz dāvanām, cits uz ainavas un interjera dekorēšanu, bet cits savu naudu atdod par dārgām dāvanām. Taupīgākie un apzinīgākie, šiem svētkiem gatavojas jau laicīgi, tādā veidā neradot stresa situācijas savai finansiālajai veselībai. Bet ir arī tādi cilvēki, kuri uz šiem svētkiem tērējas spontāni un nepārdomāti, kas arī noved pie naudas aizdevumiem.
Autors: Komentāri

Vai esi iedomājies situāciju, kad par paņemto aizdevumu nebūtu jāmaksā procenti? Noteikti, ka esi, bet šaubāmies, ka esi aizdomājies, ka šāds aizdevums ir pieejams vairāk kā uz 2 mēnešiem. Šobrīd tas ir iespējams un šādu iespēju piedāvā Moneza, tas ir Lēnais kredīts uz 61 dienu bez komisijas maksas, kuru varēsi saņemt bez liekām problēmām. Moneza piedāvā saņemt aizdevumus līdz pat 3000 euro, kas nav nekas neparasts, tomēr šo kompāniju varētu izcelt kaut vai tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns un ar jaunu pieeju.
Autors: Komentāri

Šis ir viens no svarīgākajiem eksistēšanas jautājumiem. Lai dzīvotu, neizbēgami, ir vajadzīgas finanses un ne tās mazākās. Iespējams, ka tieši Jūs katru rītu mostaties ar šo domu, jo finansiālā situācija liek domāt par papildus līdzekļu piesaistīšanu. Šajā brīdi, protams, ir iespēja aizņemties. Kredītu sniedzēju ir daudz, bet lai atrastu sev piemērotāko, ir vērts papētīt tos sīkāk. Pārskatāmi un ērti to var izdarīt Bezprocentukrediti.lv. Bet varbūt tomēr vajadzētu apsvērt citas iespējas, kā nopelnīt.
Autors: Komentāri

Siltā, spožā, saulainā un pozitīviem notikumiem bagātā vasara nu ir atkāpusies un devusi vietu vienam no drūmākajiem gadalaikiem - rudenim. Dienas kļūst arvien īsākas, bet naktis sāk palikt garākas. Tumšais un pelēkais laiks ir ieradies - ne saukts, ne aicināts. Rudens, protams, atnācis arī ar krāšņo lapu virpuli, kastaņiem un zīlēm. Atpūtas un atvaļinājumu laiks sen jau ir beidzies, tāpēc nākas pavadīt garas stundas darbā. Nav nekāds noslēpums, ka pārslodze mēdz pastiprināt nogurumu un pasliktināt pašsajūtu.
Autors: Komentāri

Nav retums, kad cilvēkam nepietiek ar atmaksas termiņu, kas noteikts tipiskajam ātrajam kredītam, tāpēc daudzi kreditori piedāvā arī izdevīgākus termiņus, kas ļauj vienmērīgi un nesāpīgi atmaksāt paņemto kredītu. Ātrie kredīti uz 6 mēnešiem nav nekāds retums, tos piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumu izsniedzēji. Aizņemties uz vairākiem mēnešiem ir izdevīgāk kā uz 30 dienām, jo šāda veida aizdevumiem ir zemākas procentu likmes.
Autors: Komentāri

1 2 3 4 5 6 7

5 populārākie raksti:

Pēdējie 3 komentāri Bezprocentukrediti.lv blogā

Ātrie randiņi un ātrie kredīti - kas kopīgs?

Komentēja: Anna Vijolīte |

Sveiki visiem! Jā, piekritīšu Zigmāram par attiecību nopietnību un kaut kādām analoģijām ar ātrajiem kredītiem. Bet man rodas jautājums par iepazīšanos. Skaidrs, ka tie ātrie randiņi ir tikai mārketinga gājiens kaut kādiem šoviem vai ieskrietuvēm, kuras tos rīko, bet, ko lai dara cilvēks, ja tas neiet uz disenēm un bāriem? Kā lai iepazīstas, ja internetā visi piedzied pilnas ausis ar skaistām dziesmām? Bez maz vai jāatgriežas pagātnē un jādara kā agrāk - jāieprecina jau no dzimšanas.

Kredīts parādu nomaksai

Komentēja: Vilnis Vandzis |

Patiesībā jau šie kredīti parādu dzēšanai ir jāuztver kā pārkreditēšana jeb vairāku saistību apvienošana vienā kredītā. Tas, protams, nav tas pats, kas atrisināt šo parādu būtību ar pilnīgu to atmaksu, tomēr bieži palīdz izvairīties no parādu piedziņas un liekajām galvas sāpēm. Tā vienkārši ņemt aizdevumu, lai atmaksātu citu aizdevumu nemaz nevar, jo no tā nekas nemainās, vajag iet uz to, lai mazinās vismaz komisijas maksa un kopējā parāda summa.

Kredīts stomatologam jeb zobārstam

Komentēja: Vaira Limze |

Tīrā patiesība, ka ar zobu veselību joki mazi. Ja ievilksiet, tad var sanākt visādi, sevišķi, ja būs kāds iekaisums, kad var sabeigt pat sirdi. Es arī esmu ņēmusi kredītus zobārstiem un neredzu tur neko nosodāmu. Vot tie, kas ņem, lai nodzertu vai nospēlētu automātos, tie gan ir dumi cilvēki.