Ātrie kredīti - ātrs un ērts aizņēmums internetā

Izdevīgākie īstermiņa aizdevumi martā - saņem 10 minūtēs!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.ondo.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
300
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
500
www.viasms.lv
20 min
250
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Diemžēl neviens no mums nav pasargāts no situācijām, kad nepieciešami papildus līdzekļi kaut kādiem maksājumiem vai pirkumiem. Un labi, ja šie papildus līdzekļi var tikt iegūti no iekrājumiem vai no kāda laba drauga. Tomēr ne visi spēj iekrāt un ne visiem ir tādi draugi, kas steigs izpalīdzēt. Tieši šī iemesla dēļ, cilvēkiem nākas meklēt palīdzību bankās vai pie nebanku kreditoriem, kur visbiežāk tiek izmantoti tieši ātrie kredīti. Šie pakalpojumi var palīdzēt un tā bieži vien arī notiek, tomēr nevar nepieminēt, ka daudziem cilvēkiem, kuri ir izmantojuši ātros kredītus, ir bijušas problēmas ar to atmaksu. Tieši tāpēc ap šo finanšu pakalpojumu virmo daudz negāciju. Cilvēki uzskata, ka kreditori pelna uz nabagu rēķina un pielīdzina šos īstermiņa aizdevumus augļošanai. Patiesībā šeit ir daļa taisnības, tomēr par augļošanu šos pakalpojumus saukt būtu nekorekti. Ja salīdzina, cik lielu ļaunumu ir nodarījuši, piemēram, hipotekārie vai auto kredīti, kur cilvēki ir pazaudējuši savu īpašumu vai auto un vēl ilgi maksājuši atlikušo parāda daļu, tad nebanku kreditoru mikrokreditēšanas pakalpojumi ir mazāk kaitīgi. Jā, ir cilvēki, kuri paņem dažus simtus euro un laicīgi tos neatdot, jā par to ir jāmaksā soda naudas, kas daudzus ievelk sistemātiskā pagarināšanā, bet tāda ir kreditēšanas būtība un risks, ko aizņēmējs uzņemas, iesniedzot savu kredīta pieteikumu.

Ātrie kredīti - izdevīgi īstermiņa aizdevumi internetā

Daudzi cilvēki praktiski neplāno savas finanses, tie dzīvo no algas līdz algai un tērē naudu pēc sajūtām un atbilstošā atlikuma savā makā. Un šis ir viens no pirmajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nonāk pie ātrajiem kredītiem. Sava budžeta neplānošana rada nekontrolējamu naudas plūsmu, kura jebkurā brīdī var aptrūkties un radīt dažāda veida nepatikšanas. Citiem tas izpaužas ar to, ka nepietiek visiem rēķiniem, bet citiem dažas dienas pirms algas nav ko ēst. Šī cilvēku kategorija ir gardākais kreditoru kumoss, jo ierasti šādi cilvēki stāv rindās pēc īstermiņa aizdevumiem un dara to sistemātiski. Un pats interesantākais, ka lielākā daļa ļaužu, kuri izmanto šo kredīta veidu, ļoti skeptiski attiecas pret aizdevējiem, tomēr regulāri atgriežas pie tiem un aizņemas naudu atkārtoti. Ja kāds gribētu pasargāt šos cilvēkus no ātrajiem kredītiem, tad tiem būtu jābūt šiem pašiem cilvēkiem, jo tikai viņi ir atbildīgi par saistībām un riskiem, kurus uzņemas. Neviens cits viņu vietā uzņemtās saistības nepildīs, tāpēc, pirms šo pakalpojumu izmantošanas, ļoti svarīgi ir izvērtēt savas finansiālās iespējas, izprotot, savu naudas plūsmu un rūpīgi aprēķinot visus izdevumus, lai tad, kas būs jāatdod aizņemtā nauda, neciestu citi maksājumi. Ja cilvēks ir pārtērējies un algas apmērs nesedz visus izdevumus, visdrīzāk šāds cilvēks atkal dosies pie kreditora pēc kārtējā aizņēmuma.

Kas ir ātrie kredīti, ko tas nozīmē?

Ātrie kredīti ir nebanku sektora mikrokreditēšanas pakalpojumi, tas ir pats ātrākais veids, kā ātri un bez liekām formalitātēm aizņemties naudu. Šie īstermiņa aizdevumi tiek pieteikti internetā vai caur mobilo tālruni, kas pieteikuma iesniegšanu padara ļoti ātru. Arī kredīta pieteikuma izskatīšana ir ļoti ātra, jo kreditori izmanto speciālas programmas, kuras automātiski nosaka cilvēka maksātspēju. Šos pakalpojumus piedāvā tikai licenzēti nebanku kreditori. Ierasti šādi mikrokreditēšanas pakalpojumi paredz pavisam nelielas summas uz termiņu līdz 30 dienām. Summas, kas pieejamas ātrajam kredītam var būt no 5 līdz pat 3000 euro, pie tam, jaunajiem klientiem ir īpašas privilēģijas, kas pirmajā reizē ļauj saņemt ātro kredītu bez maksas un pilnīgi bez jebkādas ķīlas. Uz doto brīdi Latvijā ir ap 15 kreditoriem, kuri piedāvā šos vienkāršos aizņēmumus. Nebanku kreditorus uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un kreditoriem ir izveidot arī sava Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija, kuras biedri ir svinīgi apņēmušies veicināt atbildīgas aizņemšanās praksi.

Visi īstermiņa kredītu piedāvājumi:

Biežāk uzdotie jautājumi par ātrajiem kredītiem:

Priekšnoteikumi, lai saņemtu ātro īstermiņa kredītu:

Kam visbiežāk tiek ņemti ātrie aizdevumi?

Kā notiek ātrā kredīta pieteikšana un saņemšana?

Atteikuma tiesības un atteikšanās no ātrā kredīta:

Kā rīkoties, ja ir parādījusies iespēja savu aizdevumu atdot pirms laika? Šāda iespēja pastāv vienmēr, taču ļoti mazs cilvēku skaits zina par atteikuma tiesībām. Atteikuma tiesības dod iespēju 14 dienu laikā lauzt līgumu ar kreditoru. Piemēram, ja tika paņemts 100 euro kredīts uz 30 dienām un parādījās iespēja to atdot ātrāk, šajā gadījumā var pamatoties uz likumā paredzēto kārtību un lauzt līgumu, ietaupot uz procentiem, kas būtu jāmaksā par visu termiņu. Jā, pareizi sapratāt, atteikšanās no ātrā kredīta paredz to, ka cilvēks maksā tikai par tām dienām, kurās tika izmantots paņemtais aizdevums. Lai izmantotu šo atteikšanās iespēju, Jums 14 dienu laikā ir jāiesniedz pieteikums, kurā norādiet līguma numuru un to, ka vēlaties atteikties no sava ātrā aizņēmuma. No tā kautrēties nevajag, izmantojiet šo iespēju, lai pēc iespējas saudzīgāk tiktu vaļā no saistībām ar kreditēšanas kompānijām.

Kāpēc īstermiņa aizdevumi netiek izsniegti visiem?

Jau labu laiku, kreditori ir ieviesuši smalku kredītreitinga noteikšanas sistēmu, kura atsijā visus aizņēmējus, kuriem ir ļoti vāji finanšu rādītāji vai slikta kredītvēsture. Tas ir labs jaunums visiem tiem, kuriem ir lielas finansiālas problēmas, jo tie tiek pasargāti no vēl lielākām problēmām. Jā, ātrie kredīti var radīt problēmas, ja netiek uzlabots ienākumu apjoms, kurš ļauj viegli norēķināties. Cilvēkam, kuram nav darba vieta, regulāri ienākumi vai ir slikta kredītvēsture, ir jāsaprot, ka īstermiņa aizdevums ir paredzēts galvenokārt cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem. No vienas puses rodas pretrunas, jo gribās teikt, ka tie, kuriem viss labi, aizņemties nevajag, bet tiem, kuriem nav naudas, tiem vajag aizņemties. Būtībā jau jebkāda aizņemšanās ir indikators tam, ka cilvēks dzīvo pāri saviem līdzekļiem, taču tiem, kuriem naudas ir vairāk, šāda dzīvošana pāri saviem līdzekļiem neko sliktu nodarīt nevar. Cilvēkiem, kuriem ir stabili un apjomīgi ienākumi, vienmēr būs iespēja saplānot savu budžetu tā, lai kārtējais kredīta maksājums neradītu nekādas galvas sāpes. Taču tam, kuram ienākumi ir mazi, katrs kredīta maksājums var radīt pamatīgas problēmas. Šeit arī ir atbilde uz to, kāpēc ātrie īstermiņa aizdevumi netiek izsniegti visiem.

Kopsavilkums par ātrajiem kredītiem:

Kā redzam, tad ātrais kredīts ir ļoti efektīvs un atzīts veids, kā ātri un bez liekām formalitātēm saņemt sev nepieciešamos naudas līdzekļus, pie tam, visi ātrie kredīti Latvijā ir bez ķīlas un galvojuma. Vienam šie pakalpojumi noder kādas lietas iegādei, citam pārtikai, bet cits tos izmanto pat ceļojumiem. Ātrā kredīta priekšrocības ir acīm redzamas, tomēr tas nav vienīgais finanšu instruments, kam būtu jāpievērš uzmanība, ja ir vēlme aizņemties. Šie nebanku kreditoru pakalpojumi ir kļuvuši ļoti elastīgi, risinājumi ir piemeklējami praktiski visām dzīves situācijām. Cilvēki var paņemt ātros īstermiņa aizdevumus bez darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi un pats galvenais, ka šie aizņēmumi ir pieejami arī bez maksas jeb procentiem. Lai kādu risinājumu Jūs izvēlētos, atcerieties - jebkurš naudas kredīts, ko paņemsiet internetā vai kādā citā veidā, var radīt reālas finansiālās grūtības, kuru risināšana var prasīt ne tikai ilgu laiku, bet arī iespaidīgas papildus izmaksas. Esiet saprātīgi un atbildīgi, plānojiet savu budžetu tā, lai aizņemšanās būtu tikai kā galējais līdzeklis!

Bloga raksti par ātrajiem kredītiem:

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, E-pastā, Google+ un Twitter...

Komentāri: 2 | Vērtējums: 4.5

| | Vērtējums: 5

Jā, tā jau ir, ka tas viss ir tikai nabagiem, kuri nemāk neko plānot un neprot nopelnīt. Jā, apvainoties nevajag, tieši otrādi uztveriet šo kritiku nopietnāk, lai pasargātu sevi no ātrajiem kredītiem. Nesaprotu, cik var kāpt uz tiem grābekļiem, ko rada augļošana kompānijas?

| | Vērtējums: 4

Es šos pakalpojumus izmantoju reti, bet varu teikt vienu - labāk tos neizmantot vispār, jo ātrajiem kredītiem ir lielas paralēles ar narkotiskām vielām, kuras rada atkarību. Ja paņemsi vienu reizi, noteikti gribēsies darīt to vēl un vēl. Katrā ziņā vajadzētu stipri padomāt, pirms ķerties klāt šiem nebanku sektora pakalpojumiem. Neviens par jums galvu nelauzīs, aizdos un tad jau viss būs jūsu pašu varā. Zinu cilvēkus, kuri ir paņēmuši nespējuši laicīgi norēķināties, līdz tas viss pārvērtās lielos parādos un dažiem pat tiesu darbos. Ir viens gadījums, kad zināma sieviete ieķīlāja savu dzīvokli, lai atdotu visus mikrokredītus, kuru ņemšanas iemesls bija azartspēles. Beigās šī neatdeva kredītu un piekrita pārdot dzīvokli, lai segtu parādus. Šeit ir lielisks piemēr, kā nevainīgs īstermiņa kredīts pārvēršas traģēdijā.

Vārds: Vērtējums:

Svarīgi! Bezprocentukrediti.lv redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@bezprocentukrediti.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.